Ereksiyon Sağlayıcı Damla Hangisi?

Eski dönemlerden beri yaygın olarak var olan sertleşme problemi yalnızca psikolojik nedenlerden dolayı görülmemektedir. Psikolojik rahatsızlıklar, stres ve korku gibi etmenler penis üzerinde sertleşme sorununa yol açsa da fizyolojik rahatsızlıkların etkisi de hiç göz ardı edilecek gibi değildir. Bununla birlikte iktidarsızlık yaşayan ve cinsel hayatı sorunlarla dolu olan erkeklerin ruh sağlığı ve sosyal hayatı ciddi ölçüde bozulmaktadır. Bu yüzden iktidarsızlık problemlerinde fizyolojik tedavilerin yanında psikolojik tedaviler de önemli yer tutmaktadır.

Bu tarz problemleri bulunan bireylerin fiziksel tedavilerinde takviye amaçlı kullanılmak üzere üretilen ereksiyon sağlayıcı damla ürünler oldukça dikkat çekmektedir. Bu ereksiyon sağlayıcı damla şeklindeki afrodizyak ürünlerin cinsel ilişkiye ön hazırlık noktasında büyük bir etkisi bulunmaktadır. Ereksiyon sağlayıcı damla sayesinde cinsel istek artırımı sağlanarak ilişkinin daha çabuk ve güçlü bir şekilde başlaması sağlanmış olur.

Ereksiyon sağlayıcı damla etkisini penis bölgesindeki damarları gevşeterek gösterir. Bu sayede cinsel uyarı esnasında kanın penis üzerine daha hızlı pompalanmasına yardımcı olur. Genel itibari ile ereksiyon sağlayıcı damlaların etken maddesi sildenafil sitrattır. Ayrıca içeriklerinde farklı aroma tatlandırıcıları da mevcut olabilmektedir. Bunlar ananas, portakal, çilek, vanilya, muz, kara üzüm ve kivi aromalarıdır.

Özellikle tablet yutma problemi olan kullanıcılar için damla yapıda olması ereksiyon sağlayıcı damla ürünlerin artı bir özelliği olarak dikkat çekmektedir. Zira ereksiyon sağlayıcı damlalar ister oral yoldan emilerek ister asitsiz ve alkolsüz bir içecek içinde karıştırılarak içilebilir.

Bu ürünü değerlendir!

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Updated: 22 Şubat 2022 — 14:15

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir